Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείς το jamjar, αποδέχεσαι την
ανανεωμένη Πολιτική Απορρήτου μας.
Συμφωνώ
Χειροποίητα κεριά σόγιας με αρώματα που θυμίζουν Ελλάδα.
Είμαστε η Κατερίνα και η Αθανασία και θα μοιραστούμε μαζί σας μερικές από τις πιο όμορφες μυρωδιές που θυμίζουν Ελλάδα και όχι μόνο!
Δεν θα μείνουμε όμως μόνο εκεί! Μαζί θα ανακαλύψουμε μυρωδιές που φέρνουν στο μυαλό μας μέρη εξωτικά, προορισμούς ονειρεμένους και αναμνήσεις καλά κρυμμένες.
Τι λέτε? Ξεκινάμε παρέα αυτό το μοναδικό ταξίδι? Σας υποσχόμαστε πως, κάθε φορά που θα ανάβετε ένα από τα κεριά μας, ένα τοσοδούλικο χαμόγελο θα ζωγραφίζεται στα χείλη σας...
Αποστολή με