Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείς το jamjar, αποδέχεσαι την
ανανεωμένη Πολιτική Απορρήτου μας.
Συμφωνώ
Χειροποίητα αξεσουάρ μόδας και όμορφα αντικείμενα διακόσμησης!
Αγαπώ την δημιουργία σε όλες της τις εκφάνσεις! Πιστεύω πως δίνει χαρά στον εκάστοτε δημιουργό αλλά και στον παραλήπτη/αποδέκτη. Φτιάχνω λοιπόν -με μεράκι και περίσσεια αγάπης- διάφορα αξεσουάρ μόδας αλλά και αντικείμενα διακόσμησης έτσι ώστε να ευφραίνω την δική μου ψυχή αλλά και να δίνω χαρά, χρώμα και στιλ και εσάς που επιλέγετε τις δημιουργίες μου!
Αποστολή με
Αξιολογήσεις Πελατών
4.0
Α
Αναστασια Π.
στις 29/03/2023
Δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημενη με την αγορα. η λαμπάδα ηρθε τυλιγμένη απλά σε ένα προστατευτικό . Αγοράζω 6 χρονια λαμπάδες από άλλα ηλεκτρονικά καταστηματα 2 κάθε χρόνο και πάντα ερχονται σε ένα υποτυπώδες κουτι προκειμένου να προσφερθει ως δώρο. Αυτη ηρθε τυλιγμενη σε ένα πλαστικο προστατευτικό με φυσαλίδες κ ως εκ τουτου ελαφρως στραπατσαρισμενη. Αναρωτιεμαι πως θα την προσφερω στο παιδι. Δεν μπορω να φανταστω την χαρα!!Επρεπε τουλαχιστον να αναφερεται ο τρόπος που θα αποσταλλει προκειμένου να μην προβω σε αγορα Ετσι κι αλλιως θα χρειαστει να παω σε καταστημα να αγορασω τουλαχιστον κουτι αν όχι και λαμπάδα εξαρχης. Λυπαμαι