Χειροποίητα κοσμήματα φτιαγμένα με πολύ αγάπη, μεράκι, φροντίδα και τα καλύτερα υλικά.
Όλα ξεκίνησαν όταν τα δύο μικρά μου τότε κοριτσάκια, η Μαρίνα και η Λυδία βάλανε στην άκρη όλα τους τα παιχνίδια και άρχισαν να φτιάχνουν… βραχιολάκια!!!!!
Στην προσπάθειά μου να τις ενθαρρύνω και να τις επιβραβεύσω που έκαναν κάτι τόσο δημιουργικό, μπήκα κι εγώ στο «παιχνίδι» και φυσικά δεν άργησα να ανακαλύψω ότι δεν πρόκειται απλά για ένα hobby… ! Είναι λατρεία, είναι πάθος, είναι ψυχή, είναι η Μarilyda μας, είναι αυτό που μας ενώνει και μας γεμίζει με την χαρά της δημιουργίας! Έχουμε κρατήσει όλη αυτή τη παιδική χαρά και τον ενθουσιασμό της δημιουργίας και εξακολουθούμε να «παίζουμε» με χάντρες, κορδέλες, μέταλλα, δέρμα, ημιπολύτιμες πέτρες, πάντα με αγάπη, πάθος και φαντασία.
Σας ευχαρσιστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αποδοχή και εμπιστοσύνη που μας δείχνετε όλα αυτά τα χρόνια!
Αξιολογήσεις Πελατών
![Thumb 20200922113345 951e55c0](http://cdn.jamjar.gr/images/avatars/000031/31171/thumb_20200922113345_951e55c0.jpeg)
![Thumb 20210419165032 9f02ba50](http://cdn.jamjar.gr/images/avatars/000037/37694/thumb_20210419165032_9f02ba50.jpeg)
![Thumb 20201122172347 a93d5187](http://cdn.jamjar.gr/images/avatars/000020/20820/thumb_20201122172347_a93d5187.jpeg)
![Thumb 20210330145952 80bbf079](http://cdn.jamjar.gr/images/avatars/000036/36700/thumb_20210330145952_80bbf079.jpeg)