It’s all in your head
Τι πρέπει να ξέρεις; Κάθε ένα από αυτά τα scrunchies είναι ξεχωριστό, χειροποίητο και διατίθεται σε περιορισμένο αριθμό. Κάθε σχέδιο διαθέτει ως 5 τεμάχια και αυτό γιατί διαλέγουμε υφάσματα υψηλής ποιότητας, περισσότερα patterns και χρώματα.
Let's do the twist. Κάθε ένα δημιουργείται αντλώντας έμπνευση από ένα τραγούδι που έχουμε αγαπήσει, χορέψει, τραγουδήσει. Στόχος είναι κάθε φορά που το φοράς να φτιάχνει η διάθεσή σου και να θέλεις να χορέψεις - τουίστ ή ό,τι θες εσύ.
Για να μην παίρνει τα μαλλιά σου ο αέρας στο κατάστρωμα, για να είναι κάθε μέρα λίγο πιο ωραία, για να χορεύεις στα πάρτυ με την άνεσή σου, για να ανέβεις τα σκαλοπάτια ξέγνοιαστη και για κάνεις τις πιο εντυπωσιακές πλεξούδες όπου κι αν βρίσκεσαι, βρες τα scrunchies που σου ταιριάζουν και θα γίνουν τα αγαπημένα σου αξεσουάρ για τα μαλλιά.
Υ.Γ. Έρχονται κι άλλα items που θα σε ενθουσιάσουν. ΒΕΒΑΙΩΣ.
#XoreveTwist