Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείς το jamjar, αποδέχεσαι την
ανανεωμένη Πολιτική Απορρήτου μας.
Συμφωνώ
Δίνουν επαγγελματική διέξοδο σε 450 χειροτέχνες
από politischios.gr Αναρτήθηκε στις 29 Ιανουαρίου 2018![Full 20180202134658 dinoun epaggelmatiki diexodo se 450 cheirotechnes](http://cdn.jamjar.gr/images/news_items/000000/84/full_20180202134658_dinoun_epaggelmatiki_diexodo_se_450_cheirotechnes.jpeg)
Η Βολισσιανή Εύα Επιτροπάκη και η Παριανή Βέρα Παπαγγελοπούλου εμπνεύστηκαν την διαδικτυακή πλατφόρμα αγορών και πωλήσεων Jamjar.gr, κάνοντας επάγγελμα το όνειρό τους.
Νέες, δημιουργικές, γεμάτες όρεξη για δουλειά και… νησιώτισσες, Αιγαιοπελαγίτισσες συγκεκριμένα. Η Εύα Επιτροπάκη, Χιώτισσα ή σωστότερα Βολισσιανή, όπως δηλώνει με καμάρι, και η Βέρα Παπαγγελοπούλου, Παριανή. Δύο κορίτσια που τα τελευταία 6 χρόνια συνεργάζονται έχοντας από κοινού το «Jamjar.gr», μια διαδικτυακή πλατφόρμα αγοράς και πώλησης που προωθεί χειροποίητα και μοναδικά προϊόντα.